Hakkımızda

Hakkımızda

Misyonumuz - Vizyonumuz

Merkezi ABD'nin Indiana eyaletinde bulunan kurumumuz, tüm dünyadan katılımcılara online platformlar üzerinden başta koçluk eğitimleri olmak üzere çeşitli eğitim hizmetleri sunmaktadır.

Kurumlara ve bireylere özelleştirilmiş koçluk hizmetleri sunan lider firmamız, hedeflerinize ulaşmanız için gereken rehberlik ve destek sağlar. Koçluk eğitimi ile başarıya giden yolda adımlarınızı güçlendirin.

Koçluk, bireylerin ve kurumların potansiyellerini keşfetmelerine, hedeflerini belirlemelerine ve bunları gerçekleştirmelerine yardımcı olan güçlü bir yöntemdir. Başarılı olmak için ihtiyaç duyulan motivasyonu, odaklanmayı ve kendine güveni artırır. Eğer bir kurum yöneticisi ya da birey olarak hedeflerinizi gerçekleştirmek ve potansiyelinizi ortaya çıkarmak istiyorsanız, koçluk eğitimi sizin için önemli bir adım olabilir.

Misyonumuz

Koçluğun sadece teorik olarak öğrenilen bir kavram olmadığını, bütünsel olarak içselleştirildiğinde anlam kazandığını savunuyoruz. Koçluk düşünce ve iletişim tarzını tam olarak hayatımıza yansıttığımızda koç olmayı gerçekten özümsemişiz demektir.

Vizyonumuz

Uluslararası Koçluk Federasyonunun (ICF) herkesin bir koçu olmalı hedefi ile uyumlu olarak koçluk bilincini tüm Türkiye’de arttırmayı hedefliyoruz.

Merhaba. WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba. Telefon Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?