Handan Dırkalı, ACC

Handan Dırkalı,

Haberleşme bölümünü bitirdikten sonra stajını TRT Genel Müdürlüğü Radyo ve Televizyon bölümünde tamamlamış ve ardından uzun bir süre özel bir radyoda ‘Güne Merhaba’ programı hazırlayıp sunmuştur.

Kurumsal bir telekomünikasyon şirketinin planlama bölümünde 10 yıl hizmet vermiştir.
Kurumsal hayatta edindiği gözlemleri ve deneyimleriyle eskiden beri çok önem verdiği insanın kendi ile olan iletişiminin yaşadığımız hayatta ne kadar büyük bir rol oynadığı ilkesinden yola çıkarak koçlukla tanışmıştır.

Uzun yıllar voleybol oynamış ve takım ruhunun, birlikte çalışmanın, bir takıma ait olmanın gereğinin yine doğru iletişimden geçtiğini her zaman benimsemiştir.

Genom Akademi’den aldığı temel koçluk eğitiminden sonra öğrenci koçluğu, yönetici koçluğu, takım koçluğu, NLP, Enneagram eğitimlerini başarı ile tamamlamıştır.

Aynı zamanda,
Psikoterapist Dr. Ümit Akçakaya’dan ‘İçe Bakış&Uyanış ve Jung Temelli Arketipsel Semboloji’ eğitimleri almış,
Levent Danışman’ın ‘Hikaye Anlatıcılığı ve Arketipler’ atölyesine katılmıştır.

Bu sayede Kahramanın Sonsuz Yolculuğu'na olan hayranlığı artmıştır. 

Mikro Mimikler markasının patent sahibi Semih Pehlivan’dan Beden Dili ve Mikro Mimik Eğitmenlik Eğitimi almıştır.

Mindfulness ile tanıştığından beri bilinçli farkındalığın ve şefkatin değerine,her ne olursa olsun hissedilenleri açık bir farkındalıkla ve yargısız ele almaya çok önem vermiştir.

Mindfulness ve Şefkat Akademi'de Canan Coşkun Sayın'dan MBSR ve MBCL eğitimlerini tamamlamış ve sessizlik inzivalarına katılmıştır.

Mindfulness Akademi'de Erhan Ali Yılmaz liderliğinde Mindfulness Modern Uzmanlık Eğitimini tamamlamış ve eğitmen olmaya hak kazanmıştır.

Uzun süredir yaptığı koçluk seansları ve verdiği eğitimlerde Mindfulness'ın hayatımızın üzerindeki rolüne dikkatini vermiştir.

İnsanın kendini tanımasının ,hayat yolculuğunda kendine verdiği değerin her zaman çok önemli olduğunu savunan Handan, tüm insanların kendi ile olan iletişimine fayda sağlamak amacıyla yürüdüğü yolda bir çok öğrenci ve yetişkine bireysel ve kurumsal yol arkadaşlığı yapmaya devam etmektedir.

Points Of You Explorer ünvanına sahiptir.

Aynı zamanda Genom Akademi Genel Müdürümüzdür.

 

İlham veren iletişim koçu Handan,
Uluslararası Koçluk Federasyonu (ICF) tarafından ACC ünvanına sahip, PCC Ünvan sürecindedir.

Merhaba. WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba. Telefon Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?