Kurumlara Koçluk

Yöneticilikte Koçluk Becerileri

Sağlıklı kurumlar kendi değişimlerine yön verebilen yöneticilerle büyür. Konfor alanından çıkabilmede hızlı hareket edenler bu alanın dışındaki gelişim ve büyüme fırsatlarına daha çabuk ulaşırlar. Böylelikle hem bireysel hem de kurumsal hayatta yenilenmenin sürekliliği garantilenir. Genom Akademinin yönetici koçluğu modeli bu yenilenmenin güçlü bir anahtarıdır.

Akademimiz 2000 saate yakın yönetici koçluğu deneyimine sahiptir. Yönetici koçluğu modelimiz uzmanlıktan CEO seviyesine kadar tüm yönetim aşamalarında deneyimlenmiştir.

Akademi olarak aynı zamanda koçların uzmanlaşmasına yönelik ICF onaylı Yönetici Koçluğu Uzmanlık Programı yürütüyoruz.

Kariyer Koçluğu

Kurumlarda yönetici havuzundaki lider adaylarının doğru zamanda doğru göreve doğru şekilde atanmasıyla ilgili çözüm ortağıyız. Bununla birlikte bireylerin yetkinlik, değer, beklenti ve istekleri ile uyumlu kariyer seçimleri yapmalarına destek oluyoruz.  Bu anlamda bireylerin ve kurumların potansiyellerini üst düzeye çıkaran sürecin destekçisiyiz.

Takım Koçluğu

İş birliği içindeki bireylerden oluşan sağlam takımlar kurumların büyümesinde etkin rol oynar. Takıma dışarıdan bakıp olası sorunları yerinde ve zamanında tespit etmek, süreci her zaman dinamik tutar. Takım koçluğu bu süreçte anahtar unsurdur.

Merhaba. WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba. Telefon Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?