Tülin Danışman, MCC

Tülin Danışman, ODTÜ Kimya bölümünde ve 19 Mayıs Üniversitesi Çevre Mühendisliğinde lisans eğitimlerini tamamlamıştır.Ayrıca İstanbul Üniversitesi Sosyoloji bölümü mezunudur.

Girişimci olarak başladığı ve Yönetici Ortak statüsünde uzun yıllar devam ederek sektöründe lider bir tekstil şirketini başarı ile yönetmiştir.

Çalışmalarında ekip oluşturma ve nasıl fark yaratırız sorularının cevabını bulmaya çalışan Tülin, boş vakitlerinde küçük ve kimsesiz çocuklarla vakit geçirmek ve onları geliştirmek için çeşitli girişimlerde bulunmuştur.

Yolculuğunun önemli duraklarından biri olan koçluk, onun kendi hayatını adadığı alanlarda nasıl çok daha verimli ve üretken olabileceğini anlamasını sağlamıştır.

Yaşamını eşine, kızına, oğluna ve geleceğimiz olduğunu düşündüğü çocuk ve öğrencilere adamıştır.

Ayrıca Işık Üniversitesinde “Performans Geliştirme” derslerine Co-Lead amaçlı katılan Tülin, Öğrenci koçluğu alanında bilinen en iyi uzmanlardan birisidir.

Hem bireysel olarak hem de Genom Akademi çatısı altında bireysel ve kurumsal eğitimler vermekte ve aynı zamanda yönetici koçluğu, kariyer koçluğu ve öğrenci koçluğu yapmakta, mentor koçluk yaparak unvan sürecindeki koçlara destek olmaktadır.

Tülin, Uluslararası Koç Federasyonu (ICF) tarafından MCC ünvanına sahiptir.

Merhaba. WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba. Telefon Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?