Tuuba Kulaksız, ACC

Tuuba Kulaksız, Ekim ayının son günü Beyşehir’de dünyaya geldi. İlk, Orta ve Lise eğitimini Beyşehir’de tamamladıktan sonra Selçuk Üniversitesi Halkla ilişkiler ve Tanıtım bölümünden mezun oldu.

Epistemolojik açlığının farkına vardığı o yıllarda Halkla İlişkiler dalında Yüksek Lisans eğitimine takiben aynı bölümde Doktora programına başladı.

5 yıl boyunca  radyo, televizyon program yapımcılığı, sunuculuğu ve seslendirme işlerini sürdürürken  Festival, Kongre organizasyonlarında üst düzey planlayıcı ve yönetici rollerinde yer aldı.

Yönetim –Organizasyon ve Etkinlik alanlarındaki tecrübelerini 2016 yılında kurduğu Etkinlik Yönetimi firması ile 2018 yılında Türkiye’de icra edilen en büyük sivil havacılık organizasyonunda Havacılık Yönetimi’ni başarılı bir şekilde icra ederek sektöre yön verdi.

2019 ve 2020 yıllarında bir içecek markasının Havacılık organizasyonunda yönetici – danışman olarak yer aldı.

2021 yılında yaşamı okuma becerisini geliştirebilmek ve kurgulanmış gerçekliklerin ardında hayatı sorgularken  Genom Akademi ile yolları kesişmesiyle Profesyonel Koçluk eğitimleri almaya başladı. Temel koçluk eğitimini tamamladıktan sonra Öğrenci Koçluğu, Yönetici Koçluğu, Takım Koçluğu ve NLP eğitimlerini tamamladı.

Semih Pehlivan’dan Beden Dili ve Mikro Mimik eğitimlerini aldı.

Uluslararası Koçluk Federasyonu (ICF) tarafından ACC ünvana sahip olan Tuuba Kulaksız PCC unvan sürecindedir.

Merhaba. WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba. Telefon Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?