Yorumlar

Ece Bilgiç

Ece Bilgiç

Yönetici Koçu

12 Aralık – 13 Ocak tarihleri arasında 60 saat boyunca aldığım Temel Koçluk eğitiminde bir çok farkındalık kazandığımı düşünüyorum.

Geleneksel eğitim yöntemlerinin teknolojik eğitim yöntemleriyle harmanlandığı, izletilen videoların aldığımız eğitimle paralellik gösterdiği, katılım noktasında desteklendiğimiz, müthiş kazanımlar elde ettiğimiz harika bir eğitimdi.

Semih Hoca’nın teorik bilgi aktarımı sonrasında vermiş olduğu güncel örnekler her konuyu kolaylıkla idrak etmemizi sağladı. Tülin Hoca’nın pozitif yaklaşımları ve bizi gerçek kendimizle buluşturmaya yönelik hazırlamış olduğu aktiviteler çok etkileyiciydi. Süreyya  ve Vera Hoca’nın koçluk seansları sonrasında vermiş olduğu geri bildirimler öğretici ve akılda kalıcıydı. Ruhan Hoca’nın esprili yaklaşımları ve yer yer değindiği hikayeler eğitimi efektif hale getirdi.

Dinamik, bütünsel, herkesin birbiriyle uyumlandığı şahane bir eğitimdi.

Feyza Gümrahoğlu

Feyza Gümrahoğlu

Yönetici Koçu

Profesyonel Koçluk eğitimini başarıyla tamamladım .

Eğitmenlerimiz çok donanımlı,  özverili ,öğrenme ve öğretme aşkıyla dolu idi . Bilginin ve öğretmenin önemine İnanan öğretmenlerimiz ,bu yolda deneyimli koçlar yetiştirmek amacıyla interaktif olarak ders yapılmasını sağladılar. Çok samimi bir ortamda birbirinden keyifli gerçekten unutulmaz ders saatlerI geçirdim. Eğitim bitmesine rağmen halen etkisindeyim.

Çünkü özümsediğimiz bu bilgiler yaşam boyu önce kendimize sonra da etrafımıza ışık tutacak önemde ve nitelikte.

Farkındalığa açılan bu eğitimi her bireyin öncelikle kendi için almasını diliyorum ve gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum. Yol arkadaşlarıma sonsuz teşekkürler. Bu yolda bana ışık tutan öğretmenlerime minnettarım.

Hatice Çevik Erdal

Hatice Çevik Erdal

Odyometrist, Profesyonel Koç

Bir yola girdiğinizde önemli olan ne biliyor musunuz?

Yol arkadaşlarınızın size sizden daha fazla inanması ve her karanlık kavşakta nereye gideceğinizi görebilmeniz için Işık tutmaları.

Teşekkürler yol dostlarım ve çok teşekkürler Kıymetli hocalarım..

Emine Selcan Ayaz

Emine Selcan Ayaz

Profesyonel Koç

Farkındalıklarla geçen bir süreçti.

Çalmayı bilirsen kapılar açılıyor.

Hissederek dinlettiniz, benimseyerek öğrettiniz.

Kör noktaları gördüğüm için, siz hocalarıma çok teşekkür ederim.Yol arkadaşlarıma başarılar dilerim.

Engin Mutlu

Engin Mutlu

Profesyonel Koç

Eğitim, özetle; işinde uzman bir grup güzel insanın, kendilerine yol arkadaşlığı yapacak koç adaylarına samimiyetle özlerinden vermesi temeline dayanıyor…

Metaforla imzalamak gerekirse;) Eğitimin başında yuvada gözlerini açmış tüysüz yavrular gibiydik. Gün geçtikçe birbiri ardına yuvaya gelen eğitmenlerimizin bilgi ve tecrübeleriyle beslenip geliştik. Yuvada bolca kanat çırpma denemesi yaptık ve sonunda uçma zamanımız geldi… Bu uçuşun anlamı yuvadan ayrılış değil birlikte öğrendiklerimizle ve bize uçuşu öğretenlerle kanat kanada süzülme ve göç yolculuğunu birlikte deneyimleme fırsatı bizim için ve tüm bunlar için tek yapmamız gereken, kabuğumuzu kırıp içine hapsolduğumuz yumurtadan çıkma cesareti göstermekti…

Sonrası mı… Çok keyifli… Hepinize teşekkürler:)

Acun Erkuloğlu, ACC

Acun Erkuloğlu, ACC

Eğitmen, Yönetici Koçu

Almış olduğum Yönetici Koçluğu Eğitimi ; Semih Hoca ve Hale Hoca’nın profesyonel anlatımı ve örneklendirmeleriyle harika bir yolculuğa dönüştü.Vakit o kadar çabuk geçti ki, hiç bitsin istemedim. Eğitim sona erdiğinde ise elimde bir çok uygulama ile yöntemler ve detaylı bir şekilde hazırlanmış kitapçık vardı.Yöntemlerin hepsini eğitim boyunca kendimizde uygulama şansını yakaladık ki bu çok kıymetliydi

Mehmet Şafak Sönmez

Mehmet Şafak Sönmez

Profesyonel Koç

Eğitim çok özenilerek gereklilikler üzerine hazırlanmıştı.

Ben şahsen beklediğimden öte bir deneyim ve farkındalık artışı yaşadım. Bilgi ve tecrübe Cömertliğini bizden esirgemeyen Semih ve Hale Hocalarıma ve değerli katılımcı arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum.

İyi ki Sizleri tanıdım

Zeynep Gamze Erdem

Zeynep Gamze Erdem

İK Müdürü & Profesyonel Koç

Birlikte geçirdiğimiz 2 dolu gün sonunda, kelimelere sığdıramayacağım büyük kazanımlar elde ettim. Bu kazanımların benim açımdan en mühimi, eğitimin dolu dolu hazırlanmış bir içeriğinin oluşu ve yönetici koçluğu yapmak isteyen kişilere sunduğu ciddi sistematiğiydi. 5 yıldır içinde olduğum ve birebir de yapmakta olduğum koçluk mesleğini, bu eğitimle birlikte kocaman bir adım daha öteye götürebileceğime inanıyorum.

Döndü Bilgin

Döndü Bilgin

Profesyonel Koç

Temel koçluk eğitimim sonrasında kendimi bir o kadar uzak hissettigim yönetici koçluğu eğitimini almak önyargılarımı kırmama sebep oldu. Hem çok keyif aldım hem de daha cesur ve yetkin hissettim. Hocalarımızın deneyimleri, grubun güzelliği ise kendimi çok şanslı hissettirdi. İyi ki katıldım kesinlikle tavsiye ediyorum.

Her şey için teşekkürü bir borç bilirim.

Cihangir Serdar Yazar

Cihangir Serdar Yazar

Yönetici Koçu

Bazen öğrendiğimizi, bilmeye başladığımızı, anladığımızı sanırız ya, yeni bir dünyaya açıldığımızı farkederiz. Bir süre sonra ilk duygu ve bilgi birikimi oturdukça, ya ilk heves gibi bir tortu kalır içimizde, ya da  gittikçe hızlanan üstü açık bir arabada, hızlandıkça dünyanın tüm kokularını, renklerini, değişen havasını dolu dolu çekeriz içimize.

İşte Tülin Hocam ve Semih Hocamdan ben ve eğitime katılan gruptaki tüm arkadaşlarım, eğitim boyunca, gittikçe hızlanan ve değişen dünyamızda, farkındalıklarımızı ceplerimize doldurduk. Değişmeye ve dönüşmeye başladık. Henüz başlangıcında olduğumuz bu yolculukta hepimiz dönüşürken bir yandan da başkalarının yaşamlarına ufak katkılarla dönüşüm dokunmaları yapmaya başladık.

Metafor ötesinde, işin gerçeği, sunulan eğitim o kadar başarılı ki, eğitim boyunca her dakika eğitimi içselleştiren, eğitim bittiğinde, tamamlandığınızı bileceğiniz bir sistematikte koçluk eğitimini tamamladık.

Artık ne olduğumuzu veya ne olamadığımızın farkında olarak farklı yolculuklara hazırız, eksiğimiz, tamamlandığımız, ve tamamlayacağımız tecrübelere.

Semih ve Tülin Hocam, hakettiğiniz övgüyü alırken bile mütevazi kalmaya çalışıyorsunuz, olgunlukla, kibirden uzak. Sizlerden bu koçluk eğitimini almak büyük şans. Sizler eğitimci ötesi, bize yaşam ustası oldunuz. Teşekkür borçluyuz.

Sevgili Vera, Süreyya, Ruhan Hocalarımız. Sizlerde iyiki varsınız Genom da. Bizi ailenizin parçası yaptığınız için hepinize sonsuz teşekkürler.

Efla Kılıç Dinç

Efla Kılıç Dinç

Yönetici Koçu

4 haftalık temel koçluk eğitimi ardından kendimi tam anlamıyla arınmış hissediyorum.

Başta Tülin, Semih hocalarım olmak üzere Vera, Süreyya ve Ruhan hocam çok teşekkür ederim.

Bu kadar ince elenmiş sık dokunmuş eğitim için deneyim ve bilgilerini hiç esirgemeden sergilediğiniz yaklaşım için minnettarım

Merhaba. WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba. Telefon Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?