Cihangir Serdar Yazar

Bazen öğrendiğimizi, bilmeye başladığımızı, anladığımızı sanırız ya, yeni bir dünyaya açıldığımızı farkederiz. Bir süre sonra ilk duygu ve bilgi birikimi oturdukça, ya ilk heves gibi bir tortu kalır içimizde, ya da  gittikçe hızlanan üstü açık bir arabada, hızlandıkça dünyanın tüm kokularını, renklerini, değişen havasını dolu dolu çekeriz içimize.

İşte Tülin Hocam ve Semih Hocamdan ben ve eğitime katılan gruptaki tüm arkadaşlarım, eğitim boyunca, gittikçe hızlanan ve değişen dünyamızda, farkındalıklarımızı ceplerimize doldurduk. Değişmeye ve dönüşmeye başladık. Henüz başlangıcında olduğumuz bu yolculukta hepimiz dönüşürken bir yandan da başkalarının yaşamlarına ufak katkılarla dönüşüm dokunmaları yapmaya başladık.

Metafor ötesinde, işin gerçeği, sunulan eğitim o kadar başarılı ki, eğitim boyunca her dakika eğitimi içselleştiren, eğitim bittiğinde, tamamlandığınızı bileceğiniz bir sistematikte koçluk eğitimini tamamladık.

Artık ne olduğumuzu veya ne olamadığımızın farkında olarak farklı yolculuklara hazırız, eksiğimiz, tamamlandığımız, ve tamamlayacağımız tecrübelere.

Semih ve Tülin Hocam, hakettiğiniz övgüyü alırken bile mütevazi kalmaya çalışıyorsunuz, olgunlukla, kibirden uzak. Sizlerden bu koçluk eğitimini almak büyük şans. Sizler eğitimci ötesi, bize yaşam ustası oldunuz. Teşekkür borçluyuz.

Sevgili Vera, Süreyya, Ruhan Hocalarımız. Sizlerde iyiki varsınız Genom da. Bizi ailenizin parçası yaptığınız için hepinize sonsuz teşekkürler.

Merhaba. WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba. Telefon Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?